שם: אחוזת דן תלמי בילו

ישוב : תלמי בילו
מחיר : החל מ: 200 ₪
טלפון : 052-9097346

צימר בתלמי בילו

אחוזת דן תלמי ביל"ו - מתחם צימרים יוקרתיים: צימר ציגל, ציטל, צידן, צימור, צירן, ציגד. כל צימר מעוצב בסגנון שונה וייחודי רק לו. מיטות מסוגים שונים: מתכווננת, עגולה, חשמלית ועוד. בכל הצימרים LCD גדולה, פינת סלון, DVD, ג'קוזי בגדלים שונים, בר משקאות קרים וחמים ועוד פינוקים. חצר המתחם מטופחת ומוקפת עצי נוי ודקלים, פינות ישיבה מוצלות, פינות מנגל - החצר מתאימה לאירועים ולמסיבות.
הכניסה למקום פרטית ודיסקרטית

צימרים בדרום - צימרים בתלמי בילו

קודם כל, חשוב להבדיל, לא מדובר בצימרים בצומת בילו אלא צימרים במושב תלמי בילו, מושב בצפון הנגב, בו מרבית התושבים מתפרנסים מחקלאות, גידולים של פירות הדר, תבלינים וירקות.
בשנים האחרונות עם התפתחות תחום הנופש בישראל, גדל הביקוש לצימרים, נופש בצימרים הפך יוקרתי ואטרקטיבי עבור זוגות, משפחות וחברים, כי הצימרים הם בעצם חדרי אירוח המאובזרים ברמה הרבה יותר גבוהה מכל חדר בבית מלון, אפילו מהסוויטות.

קצת על תלמי בילו

הישוב תלמי בילו נמצא לא רחוק מנתיבות כחצי שעה מבאר שבע ואשקלון וכשעה נסיעה מתל אביב וירושלים, שייך למועצה אזורית מרחבים ושמו ניתן על שמם של ראשוני הישוב, חברי תנועת ביל"ו.
בשנת 1953 הוקם המושב במסגרת תהליך הקמת מושבי השבלים,  מרבית התושבים הם עולי רומניה ואיראן, אך כיום האוכלוסייה מעורבת, כי נכנסו תושבים נוספים, והדורות בישוב מתרחבים.
כיום במושב מתגוררות כ100 משפחות, ובישוב בית כנסת, גני משחקים, מקווה וצרכניה המשרתים את תושבי המקום ואת אורחי הצימרים.

המושב תלמי בילו נמצא בתקופת תנופה, בנייה חדשה והתרחבות גם בתחום העסקי - התיירותי ובשנים האחרונות הקימו תושבים רבים צימרים בתלמי בילו.
כחלק מהתהליך ישנו פיתוח של כבישי הישוב, המדרכות ועמודי התאורה, ואפילו פארקים, אטרקציות וצמחייה סביב התפתחו.

צימרים בתלמי בילו

כיום ישנם כ10 מתחמי צימרים במושב תלמי בילו, בכל מתחם מספר שונה של צימרים, החל ממתחם עם שלושה צימרים ועד מתחם עם עשרה צימרים, המתאים יותר לקבוצות ומשפחות.
ראשוני המקימים של מתחמי הצימרים בתלמי בילו היו מודאגים מהתפתחות התחום במושב, אך מהר מאוד התבהרה התמונה כי שמו של הישוב בתחום הנופש בצפון הנגב הפך לשם דבר וישנה תנועה הולכת וגדלה של נופשים מדי סוף שבוע ובתקופות שונות בשנה. בעקבות התפתחות זו הוכר הישוב ככפר תיירותי.
הצימרים בחלקם הם בתי עץ ואחרים בנויים כסוויטות אבן אך כולם מציעים אירוח יוקרתי, ואם לא מצאתם צימר פנוי בתלמי בילו תוכלו למצוא צימרים נוספים באזור הנגב הצפוני, במושב מסלול, בעין הבשור ובישובים נוספים.
אם חשוב לכם האינטימיות, אם אתם רוצים שקט ושלווה מושלמים חפשו לכם צימר מבודד לזוגות בלבד, אותו תוכלו להשכיר במתכונת של סוף שבוע רומנטי או כצימר לפי שעה בתלמי בילו, לזוגות שלוח הזמנים שלהם צפוף אך עדיין זקוקים לכמה שעות של רומנטיקה וריגושים.