שם: צימרים לפי שעה

ישוב :
מחיר : לא עודכן מחיר
טלפון : ###

צימרים לפי שעה במשמר השבעה

צימרים לפי שעה במשמר השבעה

למה לקחת צימרים לפי שעה במשמר השבעה? כי צימרים לפי שעה במשמר השבעה הם בעלי כמה ייתרונות שאין בשום מקום אחר. צימרים במשמר השבעה הם צימרים באיכות הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא בכל איזור המרכז. יש צימרים עם בריכת שחייה, עם ג'קוזי, עם ספא או עם חדרי רחצה גדולים ומפנקים. צימרים לפי שעה במשמר השבעה קרובים לתל אביב במרחק של 15 דקות נסיעה בלי פקקים. צימרים לפי שעה במשמר השבעה, זה דיל נוח וזול לכל מטרה ועניין.

צימרים לפי שעה במשמר השבעה – כל הייתרונות

משמר השבעה ממוקם בלב השפלה לא רחוק מצומת בית דגן. למעשה ממוקם הישוב הקטן והמקסים הזה הלב גוש דן מבלי להיות חלק מההמולה והרעש של הכרך הגדול. מן אי חלומי במרכז הגוש. במשמר השבעה ניתן למצוא צימרים רבים להשכרה לפי שעות והסיבות לכך רבות. גם זוגות וגם משפחות יכולות ליהנות מכמה שעות של רגיעה ומנוחה, גם אנשי עסקים יכולים להשתמש בצימרים למטרות ארוחות עסקיות או לפגישות חשובות באווירה אחרת וגם אנשים שמעוניינים בכמה שעות של מנוחה מכל סיבה שהיא יכולים למצוא צימרים מתאימים במשמר השבעה. למשמר השבעה יש גם את ייתרון הקירבה לעיר הגדולה, גם את ייתרון הכפריות המקומית וגם מחירים סבירים להשכרה על בסיס שעות.

צימרים חדרים לפי שעה במשמר השבעה – סוגי הצימרים
צימרים במשמר השבעה מאד מגוונים. יש צימרים המיועדים לזוגות והם מתוכננים להנעים להם את שהותם במקום עד כדי כך שלא ירצו לעזוב לעולם. בנוסף למיטה גדולה ורחבת ידיים יוכלו זוגות רומנטיים למצוא במשמר השבעה צימרים עם ג'קוזי בתוך החדר, איזור ספא, מיני בר, טלויזיה בכבלים ואפילו הזמנת מסאג' לחדר. למשפחות יש צימרים עם כמה חדרי שינה, חצר גדולה למשחקי ילדים ולארוחות ביתיות וכן שלל פינוקים ואביזרים אלקטרוניים לרוב.